Назад к списку

Установка тензіометрів Aquatec для різних сільськогосподарських культур


Тензіометри Aquatec (датчики, датчики поливу, ґрунтові вологоміри, вимірювачі вологості ґрунту) встановлюють в ґрунт з коріннями рослин. Глибина установки і кількість датчиків в одному місці (точці) контролю залежить від виду та фази розвитку рослини.

Глибина проникнення основної частини коренів для овочевих, баштанних культур, арахісу, розсадників, ягідників, садів на слаборослих підщепах на краплинному зрошенні, а також більшості польових сільськогосподарських культур, які зрошують дощуванням, як правило, становить 0,4-0,5 м. Тензіометричний тиск (вологість) ґрунту контролюють 1 (одним) тензіометром в кожній точці контролю.

Вологість ґрунту контролюють 2 (двома) тензіометрами в кожній точці контролю на різних глибинах за краплинного зрошення садів на насіннєвих та середньорослих підщепах, виноградників, хмелю, цитрусових культур, а також польових культур (зернові культури, багаторічні трави тощо), які зрошують дощуванням. Глибина проникнення основної частини коренів та глибина поливу таких культур становить більше 0,5 м.

В нашому сайті у наступних публікаціях на тему «Глибини поливу і установки тензіометрів для різних сільськогосподарських культур» наведені комплекти таблиць зі значеннями глибини поливу та глибини установки тензіометрів Акватек для зернових, кормових, технічних культур та картоплі, які зрошують дощуванням. А також для садів, виноградників і ягідників, для овочевих і баштанних культур, для цитрусових культур та арахісу на краплинному зрошенні тощо.