Назад к списку

17 жовтня 2019 року відбудеться Друга міжнародна конференція "Berry Drive -2019"!


Шановні колеги, партнери, ягідниководи, садівники, друзі!

Асоціація "Ягідництво України" організовує унікальну подію «Berry Drive -2019!» в конференц-залі готелю Ramada Encore (Київ, Столичне шосе, 103 ) з метою дослідити та удосконалити ефективність ведення ягідного бізнесу.

Конкурентоспроможність на зовнішніх ринках. Організаційна структура підприємства та кадрова політика. Управління ефективністю виробництва...


Компаніям "Акватек" і "Ай Ті – Лінкс Сервіс" є що презентувати ягідним господарствам в області дистанційного моніторингу стану рослин та ґрунту!

Це - тензіометрична станція онлайн-моніторингу вологості ґрунту (тензіостанція). ЇЇ інноваційність полягає у тому, що фермери вже сьогодні через ПК, телефон або планшет із будь-якої точки планети можуть керувати зрошенням агрокультур у ягіднику, саду або теплиці. При цьому вони орієнтуються на оперативні, точні та достовірні дані щодо вологоутримувальної сили ґрунту.

Програмне забезпечення тензіостанції розраховує оптимальні дату та норму кожного чергового поливу. Управління зрошенням відбувається через автоматичне сповіщення іригаторів про досягнення заданих рівнів передполивної вологості ґрунту в режимі онлайн, за допомогою SMS повідомлень, що прискорює прийняття рішення, коли і скільки води треба вилити на кожну ділянку, або ж у автоматизованому режимі через виконавчі пристрої зі встановленням часу поливу.

Такі станції застосовують для контролю вологозапасів на зрошуваних землях із різним ґрунтовим покривом: від субстрату, піщаного і супіщаного до суглинкового, незалежно від глибини залягання ґрунтових вод, способу та техніки поливу, а також виду агрокультур та у вегетаційний період їхнього вирощування. Вони працюють без вихідних і перерв...

Звертайтесь, будь ласка, за більш детальною інформацією щодо онлайн управління зрошенням!

aquatec.ua@gmail.com