Назад к списку

Участь Компанії Акватек у Міжнародній науково-практичній конференції «Технології та інновації: ягідництво і переробка»


14-15 грудня 2017 р. у м. Львів відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновації: ягідництво і переробка». Організатор конференції – видавничо-інформаційний проект «Технології та Інновації» – зібрав разом більше 350 гостей з різних регіонів України, а також з Польщі, Білорусі, Італії, Молдови...

З презентацією виступив керівник Компанії Акватек Олександр Павелківський. Він презентував новий пристрій - екстрактор ґрунтового розчину - Soil Solution Access Tubes, який дозволяє вилучити ґрунтовий розчин безпосередньо з кореневої зони рослин в польових умовах і провести його швидке тестування-дослідження (за наявності експрес-лабораторії).


Нова концепція моніторингу ґрунту дає можливість агровиробникам отримувати всю необхідну інформацію щодо потреби рослин у поживних речовинах. Швидкість надходження ґрунтового розчину до пристрою залежить від створеного тиску в його камері, складу твердої фази, вологості, температурного режиму ґрунту та ін. Мікропористий керамічний зонд екстрактора виготовлений з високоякісних інертних матеріалів, надійність якого забезпечується системою контролю якості Компанії Акватек.

Дослідження складу ґрунтового розчину дає можливість визначити концентрацію солей, виявити токсичні для рослин речовини, розробити схеми агротехнологічних і меліоративних заходів, які направлені на покращення ґрунту та його раціональне використання.

Олександр Павелківський представив вимірювач вологості ґрунту MM201, призначений для оперативного вимірювання об'ємного вмісту води (%) і температури (° С) в різних середовищах.У сільському господарстві прилад застосовується для вимірювання об'ємного вмісту води і температури різних ґрунтів і гідропонного субстрату теплиць. Визначення вологості ґрунту з точністю ± 3% засноване на методі зміни діелектричної проникності на високій частоті і практично не залежить від солоності і кислотності цього ґрунту, а також слабо залежить від його складу. Це дозволяє використовувати прилад на ґрунтах різного типу без додаткового калібрування.


Також керівник Компанії традиційно продемонстрував тензіометри Акватек - найефективніші вологоміри ґрунту.